Nesmrtelná teta v praxi aneb, kde sem nechal radost?

Nesmrtelná teta v praxi aneb, kde sem nechal radost?

Taky už máte dost všech těch návodů na úspěch, na štěstí, na peníze, na lásku, návodů jak žít, jak psát, jak se seznámit ….na všechno máme návody. Můžeme si dneska koupit klidně hned teď, online návod na všechno a pořád nám něco chybí 🙂 Co to je?
Co chybí vám? Žijete život jakej jste vždycky chtěli žít? Asi ne, když jste tady 🙂
Co to je, to co vám chybí? A proč už to nemáte?
Nevíte jak na to? Kde brát a nekrást? 🙂 To je otázka, panečku 🙂

 

Znovu najít ztracenou radost Vám pomůže přírodní úžasná metoda ANTIAGING, která k nám dorazila z USA, kde ji znají ženy více než dvacet let. Díky této metodě mládnou celebrity včetně Madonny a teď můžete i Vy mládnout a zbavit se PMS, potíží spojených s menopauzou a žít energický plnohodnotný život.

Více najdete zde

Co vám říká třeba radost? Umíte se upřímně radovat, smát se jako, když jste byli děti? Jestli občas ano, ale dřív jste na tom byli líp, tak jste tu vaší radost někde po cestě zapoměli. Někde jste ji nechali samotnou, chudinku a teď vám chybí.
Zkuste si projít v myšlenkách svůj život, životní etapy od svého dětství, cesty, težká období…a podívejte se, kde jste nechali tu vaší radost. Omluvte se jí, že jste na ní zapoměli a požádejte jí, ať se k vám zase vrátí. Ve dvou vám bude líp 🙂


A dovolte jí ať může ve vás zářit. Ať je jí u vás dobře. Ať se u vás má jako v bavlnce. Každý den se smějte. Smějte se sobě, smějte se blbostem, usmívejte se nad tou krásou na zemi, smějte se na sluníčko za to, že hřeje vaše tělo. Na kapky deště, protože díky nim vám vyroste mrkvička na zahrádce 🙂 pořád je na co se usmívat. Znovu a znovu se to učte, dokud vy a radost nebudete jedno. Až se budete smát sami, bez toho, aby jste si to museli vědomě připomínat, tak tehdy budete mít svou radost zase zpátky ve svém srdíčku.

HLAVNĚ UŽ NEZTRATIT 🙂 HÝČKEJTE SI TU DÁMU, KTERÉ SE ŘÍKÁ RADOST JAKO V BAVLNCE. Podstrojujte jí, mluvte s ní, milujte jí, věnujte jí pozornost. Klidně si jí pojmenujte, snadněji si s ní vytvoříte vztah 🙂

Trápí li Vás nějaké zdravotní problémy, s tím Vám pomůžeme zde

                                                                                   
Dokonce Friedrich Schiller v létě 1785 napsal krásnou báseň – Oda na radost, oslavující přátelství mezi lidmi. Roku 1994 tuto verzi upravil a zhudebnil Ludwig van Beethoven. A v roce 1985 se stala oficiální hymnou Evropské unie.
Takový úspěch, všichni se do ní zamilovali. Radost je prostě taková naše nesmrtelná teta 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Jak vařit chutně, zdravě a bez masa pro celou rodinu.
  • Jak vám bezmasé pokrmy pomůžou ke štíhlé postavě a navíc si je zamilujete.
 • 15 Klíčů k Vašemu dokonalému zdraví 

  1. Uzdravíte se jednou pro vždy.
  2. Pochopíte, co se Vám snaží Vaše nemoc říct.
  3. Už nemusíte trávit hodiny u lékaře!

  Chcete to? Klikněte sem.

 • Chcete zůstat mladá i po čtyřicítce?

  • Získejte zpět svou ztracenou energii a omládněte o 10 let!
  • Objevte svou ztracenou chuť k sexu.
  • Přírodní medicína, která Vám změní život!

  Potřebujete to? Klikněte sem.