Objednávka eBooku

Tajný recept elixíru mládí

Po vyplnění objednávky a zaplacení akční částky 290 Kč tedy získáte

  • 1

    eBook

    Návod jak být i po čtyřicítce super sexy žena za kterou se každý otočí
  • 2

    14 Denní garanci

    Vrácení peněz, při Vaší nespokojenosti.

Pro zakoupení vyplňte prosím následující, kraťoučký formulář a klikněte na Dokončit nákup

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (jméno provozovatele nebo firma) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami prodejce Klára Groulíková

Nejsme plátci DPH-Ceny jsou konečné

Vše je jednoduché, bez komplikací, a hlavně rychlé a účinné. Líbí se mi styl, kterém je eBook psán, snadno pochopitelný text. Navíc je vše shrnuto na pouhých 55 stranách. Ebook mě moc pomohl s potížemi v menopauze se, kterými jsem si nevěděla rady. Nezabíralo nic a nyní jsem zcela bez potíží. Je to opravdový zázrak. Doporučuji ho všem ženám.

Pavlína SommerováPracovnice přepážky

Možná to bude znít zvláštně, ale když jsem oslavila svých 50, tak mě přepadla deprese z věku, chtěla jsem být znovu plná energie a života, ale místo toho jsem se užírala svým pokročilým věkem. Narazila jsem na tenhle eBook a ten mě doslova nakopl! A teď? Necítím se na třicet, ale na dvacet a život si užívám tak, že lidi okolo mě jen koukají.

Klára BaťkováKontrolorka kvality