PLATÍ MĚ ZA TO, ŽE POMÁHÁM! Chceš taky? ČTI!

Je to nějaký měsíc, co jsem ,, náhodou,, ( protože náhody přece neexistují 🙂 )

narazila na nový projekt s názvem YEAHCOACH (čti jékouč )

Musím říct, že ze začátku jsem byla dost skeptická a nevěřila jsem tomu, že by v dnešní době někdo opravdu chtěl tolik pomáhat lidem a nejen lidem, ale i zvířatkům a přírodě. Ta myšlenka se mi moc líbila, ale přišlo mi neuvěřitelné, že někdo takový existuje a navíc, že je to podnikatel.

Měla jsem v hlavě vzorec, že podnikatel chce vydělávat a ne pomáhat. 

A protože jsem chtěla přijít na to jak se věci mají, jestli zakladatel projektu YeahCoach není jen dalším z podnikatelů co chce vydělávat a schovávat se za rádoby pomoc a nebo jestli to myslí opravdu upřímně a ze srdce chce pomáhat, tak jsem se pustila do pátrání!

 A to pro sebe i pro Vás! Ať máme jasno!

Nejdřív jsem se registrovala do projektu k tomu mi stačil jen email a heslo.

 Registrace zde v pravém horním rohu klikni na REGISTROVAT SE

Ve staré verzi jste mohli týden tuto aplikaci užívat grátis. V nové verzi doba užívání aplikace zdarma není omezená. Prošťourala jsem všechno skrz na skrz, abych si udělala obrázek o čem všem vlastně projekt je, protože je toho hodně. Po týdnu intenzivního hledání jsem zatím na nic špatného nepřišla, spíše naopak a i, když jsem stále byla skeptická, tak i přesto jsem se rozhodla do projektu investovat ( nakoupila jsem 0,2 procenta Anglie ) a podpořila ho jako Hrdina. A sledovala jsem dál celý projekt i jeho zakladatele Roberta Kopla.

Nebudu Vás napínat ani po několika měsících jsem fakt nic špatného nezjistila. A hledala jsem opravdu, kde se dalo 🙂

Zjistila jsem, že Robert Kopl je férový chlap a celý projekt založil po tom co zjistil,  že jeho životním posláním je pomáhat. A toho se chopil jako v té době už skvělý podnikatel a velmi schopný člověk ve velkém. Je to člověk s velkým srdcem na pravém místě a já mu moc fandím. Kéž by takových lidiček bylo víc.

Takže za mě určitě YeahCoach ANO! 

Přikoupila jsem další podíly USA a Mexiko a tomuto projektu věřím!

Tento projekt Vám doporučuji s naprosto čistým svědomím. Nikdy jsem nic nedoporučovala kvůli provizi, já když něco doporučím, tak proto, že s tím souzním, že si za tím stojím a že jsem si jistá, že je to pro mě a tedy i pro vás dobré. Ten pocit mi nevynahradí žádné peníze.

 

Jestli tě zajímá o tomto projektu víc, tak teď něco bližšího o YC ( YeahCoach ):

YeahCoach je projekt jehož zakladatelem je Robert Kopl – podnikatel a vizionář.

Aplikaci si můžeš zdarma prohlédnout zde  

Myslím, že si v něm najde něco každý, je toho tam spousta.

Co přesně v něm najdeš:

 • POMOC A DARY  lidem, zvířátkům, přírodě – sám si můžeš vybrat komu konkrétně chceš pomoci a jak a můžeš cokoli darovat a nebo můžeš jakýkoliv dar získat

Zde se můžeš přesvědčit

 • PRÁCI, ZAKÁZKY, ŘEMESLNÍKY, SPECIALISTY A BRIGÁDY PO CELÉM SVĚTĚ.                                                                         Zde se můžeš přesvědčit
 • BYZNYS ( 6 možností jak si můžeš vydělat penízky )
 • MŮŽEŠ SE NAUČIT JAKÝKOLI CIZÍ JAZYK ( najdeš tam lidi, kteří s tebou budou konverzovat jazykem, který se chceš učit na tvojí jazykové úrovni zdarma nebo za poplatek jak kdo a je jedno jestli seš začátečník nebo profík, mluvit mluvit a mluvit to je nejlepší způsob učení ) 

Zde se můžeš přesvědčit

 • ZÁBAVA A HRY ( můžeš vyhlásit turnaj nebo výzvu a lidé z celého světa se k tobě přidají a už to jede, nebo se můžeš přidat ty do různých výzev, her nebo  zábavy)

Zde se můžeš přesvědčit

 • OSOBNÍ ROZVOJ ( najdeš tam spoustu článků, videí různých koučů a pomužou ti určitě i nastroje, které k našemu osobnímu rozvoji potřebujeme jako kalendář, úkolníček, naše sny, denní aktivita, úkoly a cíle, motivace, pošta, kontakty, úspěchy a to vše v jedné appce.

Zde se můžeš přesvědčit

  Zde budou tvoje nástroje úspěchu

 • VZDĚLÁVÁNÍ ( s YeahCoach se naučíš co tě nenaučili ve škole ani doma )

NYNÍ JE NOVÁ VERZE YEAHCOACH!

DÍKY, KTERÉ MŮŽEŠ VYUŽÍVAT YEAHCOACH ZDARMA, JAK DLOUHO CHCEŠ!

PODÍVEJ SE HNED NA TOTO VIDEO!

 

A ještě jedna hodně MOOOOOC důležitá věc, kterou můžeš v YC využít !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já se snažím jak to jde pomáhat pejskům bez domova, týraným a těm co neměli tolik štěstí jako ty naše tři a v této aplikaci může kdokoli kdo se ocitne kdykoli v tísni požádat během pěti minut o pomoc ostatní a skutečně lidi tady pomáhají. 

Pokud v životě spadnete na dno, všechno se proti Vám spikne nebo chcete třeba sobě či svému dítěti splnit sen nebo máte třeba útulek a nemáte na granule či veterináře nebo Vás potkala nemoc a pojišťovna Vám nezaplatí léčbu tak tady můžete požádat o pomoc.

Pomoc jde přímo na Váš účet. YC z toho nic nemá a žádný jiný zprostředkovatel také ne!

Toto je v YC nejlepší a opravdu to funguje. 

Mrkněte zde na konkrétní lidičky.

Pak můžete v YC darovat cokoli co už nepotřebujete nebo se můžete přihlásit, že máte zájem o dar, který zde daruje jiný uživatel YC. To je také super, protože každý máme doma něco co nám leží ladem, ale někdo jiný bude za to moc rád a pomůžeme mu tím.

Zde jsou konkrétní dary:

Dokonce tady paní darovala už i auto 🙂 

Zde se můžete přesvědčit

 

Do aplikace vstupuješ buď jako:

1. PRŮZKUMNÍK tato pozice je zdarma neomezeně dlouhou dobu-nevýhoda je, že pokud ti vznikne nárok na provizi, tak v tété pozici ji nedostaneš, ale bude tam na tebe čekat dokud se nestaneš aspoň Hrdinou.

2. HRDINA-DOPORUČUJI se stát hned hrdinou nebo TITÁNEM. Jako HRDINA platíš jen 50Kč měsíčně a můžeš si vybrat provize ze své 1. linie za lidičky, kterým jsi tuto aplikaci doporučil. 

Doporučuji tuto aplikaci doporučit všem známým a hlavně rodině. Budou vám vděční do konce života. Hlavně, když zainvestují a stanou se z nich TITÁNI. Jestli rádi pomáháte, tak doporučujte YC. Je to systém POMOCI, takže jste na správném místě.

3. RYTÍŘ ( v této pozici můžeš využívat vše co hrdina, ale navíc si můžeš i přivydělat nebo plně vydělávat na hlavní pracovní poměr jako doporučitel YC, autor článků, kouč, zprostředkovatel práce, konverzací v cizích jazycích a dalšími způsoby, a všechno to děláš z domova, takže taková domácí práce, která má smysl, a tvé finanční odměny jsou opakované.

4. TITÁN  ( poslední pozice, jako investor máš vše v YC navždy zdarma, máš pravomoce jako rytíř, ale nic za to nemusíš platit, tato pozice je skvělá hlavně v tom, že tím, že si podpořil tento projekt si tvoříš finanční rentu což je z hlediska budoucnosti skvělé. Tato možnost tu stále zatím je, ale už ne na dlouho, takže pokud máš zájem, tak rychle, tady bohužel platí, že nám ujíždí vlak. Investovat můžeš už od 7 tis, ale doporučuji min 10 tis, protože od 10 tis je tento tvůj účet i renta dědičné )

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE

VÍCE O INVESTICI ZDE

Toto jsou pozice jak můžeš využívat YC. Sama jsem se v tom nemohla vyznat, tak proto jsem to takhle vypsala snad Vám to pomůže. Stačí kliknout na registrovat se v pravém horním rohu s obrázkem hlavy.  Vyplnit si jméno a pár údajů a dokončit registraci. Aplikace je ve vícero jazycích, takže klidně můžeš tuto aplikaci doporučit známým na druhém konci světa a poslat jim svůj odkaz. Oni se tak budou moci automaticky registrovat pod tebe a ty získáš za každého člena ve svém týmu provizi. 

 

Jak sdílet známým i na sociálních sítích, tak aby se mohli registrovat tvý kamarádi nebo rodina pod tebe?

Pod každým článkem jsou důležitá modrá tlačítka- Zkopírovat odkaz a Sdílet na facebooku. Všechno šiř přes tyto své odkazy a doporučuj tuto aplikaci svým známým také tak, že jim pošleš cokoli s tvým odkazem a oni se díky tomu můžou pak registrovat v pravém horním rohu pod tebe –  Zde video !

Za sdílení a registrované kamarády dostáváš provize. A ne jednorázově, ale opakovaně!

Pokud není něco jasné, klidně se na mě obraťte ZDE  NA NAŠEM FB, KDE NÁS MŮŽETE I SLEDOVAT.

Tak doufám, že jsem Vám pomohla objasnit co je YeahCoach a pokud váháte jestli do tohoto projektu vstoupit, tak mohu ze srdce doporučit.

Je to skvělý projekt ve kterém nesmíte chybět. Projekt nadčasový a chce se mi říci až andělský.

HODNĚ ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHŮ VE VAŠEM ŽIVOTĚ!

Sheryl G.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Jak vařit chutně, zdravě a bez masa pro celou rodinu.
  • Jak vám bezmasé pokrmy pomůžou ke štíhlé postavě a navíc si je zamilujete.
 • 15 Klíčů k Vašemu dokonalému zdraví 

  1. Uzdravíte se jednou pro vždy.
  2. Pochopíte, co se Vám snaží Vaše nemoc říct.
  3. Už nemusíte trávit hodiny u lékaře!

  Chcete to? Klikněte sem.

 • Chcete zůstat mladá i po čtyřicítce?

  • Získejte zpět svou ztracenou energii a omládněte o 10 let!
  • Objevte svou ztracenou chuť k sexu.
  • Přírodní medicína, která Vám změní život!

  Potřebujete to? Klikněte sem.