Jak se zbavit starého vozu a neprodělat u toho?

Každý řidič zažije moment, kdy se rozhodne zbavit starého vozu. Pokud je pojízdný a splňuje technickou, možná ho prodáte do bazaru. Pokud je však už bouraný, nefunkční nebo se ho už ani nevyplatí opravovat, pravděpodobně se rozhodnete ho zlikvidovat. Řada lidí likvidaci odkládá nebo pro ni zvolí nejbližšího poskytovatele. Poskytovatelů je celá řada, s některými se můžete spálit, někteří nabízí nevýhodné podmínky a jsou i tací, kteří vám ušetří starosti a za vůz vám zaplatí slušné peníze.

Obraťte se na zkušeného poskytovatele

Na jakého poskytovatele se obrátit? Jelikož se ekologická likvidace vozidel nedělá zrovna každý den, dejte si s výběrem práci. Rozhodně nevybírejte nejbližší vrakoviště nebo pofidérní překupníky, kteří vám nadělají akorát problémy. Zvolte společnost, která je certifikovaná pro ekologickou likvidaci a zaplatí vám za vůz. Takové podmínky vám nabídne firma na SbohemAUTO.cz. Jde o známého a oblíbeného poskytovatele, který řidičům za vozy vždy zaplatí. Vykupuje jak osobní, tak i nákladní vozy. Pokud vás zajímá ekologická likvidace auta cena, stačí firmu kontaktovat na bezplatné infolince 800 10 12 15 nebo na webových stránkách.

Následně vám pracovník sdělí výkupní cenu a pokud s ní budete souhlasit, pro vůz si přijede. Nemusíte s ním tedy nikam jezdit, společnost ho odtáhne zdarma odkudkoliv z ČR. Jelikož má každý vůz nějakou hodnotu, je fér, abyste za něj dostali zaplaceno i vy. Můžete se spolehnout na profesionální a slušné jednání. Samozřejmostí je při odtahu vystavení Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel.

Jestliže máte na pozemku vůz, který vám jen překáží, je nejvyšší čas se ho zbavit. Proces likvidace není nijak složitý a jakmile se nepotřebného vozu zbavíte, budete mít nejen radost, že máte o starost méně, ale také budete rádi, že jste za jeho likvidaci dostali zaplaceno. Zjistěte více na stránkách firmy SbohemAUTO.cz.