Kvalitní elastické ubrusy by neměly chybět na žádné významné události

Když se chystáte na slavnostní večeři, svatbu, oslavu, konferenci, asi by na vás holé stoly nepůsobily příliš hygienicky, svěže a důvěryhodně. Ubrusy přidávají do prostoru eleganci a vytvářejí příjemnou atmosféru. Díky nim mohou stoly vypadat sofistikovaně a stylově, což přispívá k celkovému dojmu události a zvyšuje její vizuální atraktivitu, zejména bílé ubrusy.

Ubrusy chrání stůl před poškozením

Ubrusy a elastické potahy na židle chrání nábytek, včetně stolů, před poškozením, například před poškrábáním, zašpiněním apod. Pokud se jedná o drahý či vzácný nábytek, je ubrus skvělou ochranou.

Nečistota se snáze dostane z ubrusů

Na oslavách a svatbách často dochází k „nehodám“, kdy je stůl nebo židle potřísněna. Skvrny a nečistoty se snadněji dostávají z ubrusů a potahů než z nábytku, zejména pokud skvrny zaschnou. Nešetrným čištěním může dojít k poškození nábytku.

Barevné rozlišení

Na e-shopu tentino.cz objevíte mnoho barevných variant elastických ubrusů a potahů. Barvy lze využít k organizování prostoru. Například na konferencích či jiných významných setkáních. Lze je využít ke zdůraznění určitých oblastí stolování, jako jsou místa pro hosty, bufetové stoly nebo stoly pro zvláštní účely.

Akustická absorpce

Ubrusy z měkkého materiálu mohou pomoci snížit ozvěnu a hluk v prostoru. To je obzvláště užitečné na oslavách a ve velkých sálech, kde by hlasitý hluk mohl ovlivnit komunikaci a atmosféru.

Ucelený vzhled

Ubrusy na stolech přispívají k jednotnému vzhledu a harmonii celé události. Když jsou všechny stoly vystlané ubrusy stejného designu nebo barvy, vytváří to dojem elegance a profesionality.

Na webu tentino.cz objevíte nejen kvalitní elastické ubrusy a potahy, ale také jednobarevné stany, stany s potiskem, příslušenství ke stanům, párty židle a stoly a mnoho dalšího.