Muž tvrdí, že našel „největší“ M&M

M&M’s je jedním z nejoblíbenějších bonbónů. Vícebarevné mini bonbony, které vypadají podobně jako Cadbury Gems, jsou ve dvou velikostech. Zatímco standardní M&M mají průměr 1,04 cm, mega M&M mají průměr kolem 2,12 cm. Nyní však uživatel Twitteru jménem Fintan Walsh prohlásil, že našel „největší M&M na světě“. 

Pan Walsh při návštěvě mikroblogovacího webu sdílel obrázek, na kterém byly dva bonbóny M&M umístěné na jeho dlani. Zatímco jeden bonbón měl běžnou velikost, druhý vypadal jako větší kamínek. 

„Ahoj @GWR, mám největší M&M na světě. Jaký je pro nás další krok,“ napsal Walsh a označil twitterovou kliku Guinessovy knihy rekordů (GWR). V reakci na to GWR vtipně napsal: „To není M&M, to je balvan.“  

Mezitím, když už mluvíme o M&M’s, v loňském roce odhodlaný 22letý mladík získal titul nejvyšší hromady M&M v Guinessově knize rekordů tím, že naskládal šest čokoládových bonbonů. Společnost GWR oznámila , že Brendan Kelbie z Austrálie překonal rekord pětice, který drželi Will Cutbill a Rocco Mercurio. 

Je pozoruhodné, že v roce 2016 byl rekord poprvé stanoven se čtyřmi M&M Silvio Sabba. Pan Kelbie vyrovnal rekord v listopadu 2020 a společně si vybojoval titul. O několik měsíců později pan Cutbill, který žije v Anglii, převzal titul a odvážil se kohokoli porazit. Poté pan Kelbie v roce 2021 přestavěl malou věž M&M a přidal ještě jednu.