Seznamte se s Cardigo – cvičebním kolem pro celé tělo

Představujeme The Cardigo , kolo, které vám umožní procvičit horní i spodní část těla pouhým otočením knoflíku. Toto inovativní kolo je v patentovém řízení a je první svého druhu. Kolo je z nerezové oceli, 3 rychlosti, ale to, co ho dělá zvláštním, je, že máte na výběr, zda na kole jet normální nebo jako celotělový stroj.

Cardigo bylo vyrobeno s knoflíkem, který jej převede z vašeho normálního kola pro spodní část těla na kolo, které vidíte v našem videu. 

Vynálezce a zakladatel společnosti, Dan Ogden , podnikal obvyklou plavbu po okolí na kole. Uvědomil si, že miluje jízdu na kole kvůli cvičení, ale přál si, aby při trávení času mohl dělat víc než jen nohy.

Tak se zrodilo The Cardigo . Dan strávil několik následujících měsíců zkoumáním minulých konceptů, analyzováním toho, jak se staví jízdní kola, a stavbou vlastních prototypů. Po měsících vývoje a testování sestrojil kolo, které je připraveno k výrobě. Toto celotělové cvičební kolo je od května 2017 patentováno a bude k prodeji do konce roku 2018.