Zajistěte si krásnou dovolenou na Slovensku

Když je řeč o dovolené, mnoho lidí roztočí globus a začne prstem hledat v tropických destinacích. Jestliže hledáte přírodní krásy a vše další, po čem jen lidské srdce může toužit, nemusíte cestovat daleko. Slovensko je krajinou, která je Čechům velmi blízká. Nabízí úchvatné hory, divokou a zachovalou přírodu a také jedinečný folklor, který ctí tradici, abyste ji mohli plnými doušky vychutnávat. Spojte to s úžasnými dobrodružstvími, lahodnou slovenskou kuchyní a pohostinností, a náhle zjistíte, že je Slovensko nejlepším místem pro dovolenou.

Objevujte Nízké Tatry z nejlepšího hotelu

Kam na Slovensko vyrazit? Zvolte třeba Nízké Tatry. Jde o velmi populární turistický cíl. Jestliže si chcete rezervovat apartmány Liptov, zvolte Hotel Björnson. Jedná se o nejznámější slovenský hotel v této lokalitě. Najdete ho v Demänovské dolině a to uprostřed lyžařského střediska Jasná. Je dokonalým místem pro návštěvu v každém ročním období. V letní sezóně si můžete užívat krásné výlety do okolí a obdivování místní kultury. V zimní sezóně zde budete doslova v lyžařském ráji, protože budete hned vedle sjezdovky. Hotel Björnson je vhodný nejen pro jednotlivce a páry, ale i pro celé rodiny a také sem můžete vyrazit se svými čtyřnohými kamarády. Hotel není jen jednou budovou, ale jedná se o celý ubytovací komplex. Ubytovat se můžete v původním horském hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu a v nových chatkách TREE HOUSES. Ubytovací kapacita je velká, dohromady čítá 216 lůžek. Ať už hledáte aktivní dovolenou nebo si chcete odpočinout a užít si wellness, každý si zde přijde na své.

Je vaším cílem rezervovat hotel Jasná? Tento hotel je přímo v lyžařském středisku Jasná. Krásné je, že budete obklopeni krásnou přírodou. Pokud žijete v hlučném městě a každý den čelíte koloběhu povinností a starostí, zde si konečně odpočinete a načerpáte nové síly. Ucítíte zde horský vzduch, který okamžitě osvěží vaši mysl. Krásná příroda vás doslova donutí trávit co nejvíce času venku a objevovat místní krásy. Splynete zde s přírodou a zamilujete si to zde natolik, že se vám Slovensko už ani nebude chtít opouštět. Zajímá vás více informací nebo byste si chtěli pobyt rovnou zarezervovat? Navštivte webové stránky hotelu bjornsonka.sk.