Hrajeme si s výukou díky LEGO® Education SPIKE™

Pokud máte zájem o nové způsoby výuky, přečtěte si následující řádky. Sada LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set Prime je dokonalým nástrojem pro vzdělávání v oblasti STEAM. Tuto sadu doporučujeme žákům druhého stupně základní školy, tedy pro děti od 6 do 8 let. Děti se tak mohou učit hravou formou a přitom rozvíjet své dovednosti a vědomosti.

Co se nachází v sadě SPIKE™ Prime?

Kromě barevných LEGO® kostek obsahuje tato sada také snadno použitelný hardware a intuitivní kódovací jazyk založený na oblíbeném jazyku Scratch. Srdcem celého systému je programovatelný hub, který je vybaven mnoha funkcemi, jako například 6 vstupními a výstupními porty, světelnou maticí, konektivitou přes Bluetooth, reproduktorem a 6osým gyroskopem. Díky této sadě mohou žáci navrhovat a stavět dynamická zařízení, interaktivní modely a zábavné roboty, kteří jim ukážou, jak se moderní technologie používají při řešení různých problémů. Celá sada je uložena v praktickém a odolném boxu se dvěma pořadači a přihrádkami, takže i chystání a uklízení budou dětem zábavné.

Perfektní optimalizace pro vyučovací hodiny

Kromě sady SPIKE™ Prime máme pro vás i další produkty součástí sady LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential jsou plány na 3 lekce odpovídající školním osnovám v oblasti STEAM výuky. Tento systém je optimalizován pro 45 minutové vyučovací hodiny, během nichž žáci získávají nové informace a dovednosti přirozenou cestou. Učitelé se také mohou spolehnout na podpůrné materiály, které jim pomohou při vedení hodin.

Kde najdete další informace?

Na našich webových stránkách Ruzovka.cz naleznete tipy na lekce, jak pracovat se sadou LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime. Zde najdete informace týkající se minimálních systémových požadavků a rovněž si můžete zdarma stáhnout aplikaci SPIKE™ App. Díky této sadě se děti začnou těšit do školy, učení se stane zábavou a motivací pro každý školní den.