Ubytování v treehouse jako dokonalý způsob odpočinkové dovolené

Ubytování v treehousech se těší velké oblibě. Co návštěvníky k tomuto způsobu ubytování vede? Klid bez ruchu velkoměsta, pobyt na čerstvém vzduchu a okouzlující výhledy. Treehouse jsou dobře vybavené a naleznete v nich všechno, co pro svůj odpočinek potřebujete.

Treehouse Ještěd

Vybrat si můžete jeden ze dvou treehause. Oba nabízejí ubytování v korunách stromů, nevšední a romantický zážitek. Oba treehouse se nacházejí v oblasti jižního Ještědského úbočí.

Treehouse Amálka

Využijte glamping v korunách stromů, který poskytuje jedinečné panoramatické výhledy. Ty si můžete užívat z prostorné terasy, která tvoří součást treehouse. Naskytne se vám okouzlující pohled na dominantu hory Ještěd.

Amálka je umístěná na kraj lesa, na kouzelnou lesní mýtinu. Zajisté vás potěší fakt, že je světlá a plná slunce. I když v ní není zavedená elektřina, přesto nabízí dokonalou a luxusní výbavu. Dobře zapadne do okolní hornaté krajiny a svým návštěvníkům poskytuje maximální komfort. Patříte-li mezi milovníky volného prostoru a jedinečných výhledů, pak je pro vás Amálka tou pravou volbou. Ubytujte se v srdci kouzelné přírody a užívejte si ticho a klid.

Treehouse Emanuel

Emanuel je umístěný vysoko do koruny majestátního smrku. Poskytuje dokonalý průhled z terasy, která je dostatečně prostorná pro odpočinek a relaxaci. Posedět si na ní můžete ve dne i během celého večera. Okouzlí vás ševelící listy, ticho a klid okolní přírody. Do treehouse není zavedena elektřina, přesto je vybavený vším, co potřebujete pro odpočinek a klid. Celé vybavení je velmi luxusního stylu, přesto v souladu s okolní přírodní krajinou. Nechte se hýčkat maximálním komfortem a užívejte si lesní atmosféru, kterou nabízí treehouse i jeho okolí, v srdci nádherné přírody. Nikdo a nic vás nebude rušit.