I staré auto má svou hodnotu, nenechte ho zlikvidovat pouze zdarma

Když se podíváme na automobil, jedná se o mimořádně komplikovaný stroj. Je tvořen opravdu nemalým množstvím železa a také se skládá z velkého množství součástek. Když se dává na autovrakoviště není to jen likvidace, ale vlastně i výkup aut na náhradni dily, které se pak dále používají v jiných vozech. I přesto se najde mnoho poskytovatelů, kteří likvidují auta za velmi nevýhodných podmínek a nedají vám za to ani korunu. Vyplatí se takovým poskytovatelům vyhýbat a vybrat takového, který vám zajistí nejlepší podmínky.

ZAHOTOVE.CZ vám zaplatí za každý vůz v hotovosti

ZAHOTOVE.CZ je firma provádějící likvidace vozidel, ale na rozdíl od většiny jiných poskytovatelů nabízí majitelům vozů výhodné podmínky, to je také důvodem, proč se na ni obrací stále větší množství řidičů. Likvidace nedělá zdarma, ale naopak za ně dostanete zaplaceno, protože si je vědoma toho, že každý vůz má svoji hodnotu. Na peníze nečekáte, ale dostanete je vyplacené hned. Další skvělou zprávou je, že váš vůz odveze, takže s ním nemusíte nikam cestovat. Když firmu kontaktujete po telefonu nebo přes kontaktní formulář, stačí sdělit základní informace o vašem voze. Poté vám bude sdělena hrubá výkupní cena a když s ní budete souhlasit, do 24 hodin pro vůz přijede pracovník firmy. Následně ho na místě prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Finální cena se orientuje podle stavu vozidla, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa.

Následně se na místě podepíše kupní smlouva a peníze vám budou v hotovosti vyplaceny na ruku. Vůz se odveze k likvidaci a papírování vyřídí firma za vás. Budete překvapeni, jak je celý tento proces rychlý a jednoduchý. Tímto způsobem firma vykupuje jak pojízdná auta, tak i nepojízdné autovraky. Dále vykupuje také nákladní vozidla a stavební stroje. Chtěli byste si také zajistit likvidaci auta za takto výhodných podmínek? Neváhejte navštívit web firmy ZAHOTOVE.CZ a kontaktujte ji ještě dnes.