Kratom se stal odpovědí na mnoho zdravotních problémů

Lidé často trpí širokou škálou neduhů, které jim komplikují život. Někteří je léčí pomocí farmaceutických léků, jiní se s nimi učí žít. Neustále ale roste počet lidí, kteří se obrací na šetrnou přírodní léčbu a nachází byliny, které jim dokážou ulevit od jejich problémů. Kromě tradičních bylin se u nás už několik let objevuje na scéně kratom, cizokrajná bylina s fantastickými účinky na tělo.

Co byste měli o kratomu vědět?

Jedná se o vysoký a stálezelený strom rostoucí v zemích jihovýchodní Asie. Ačkoliv je u nás novinkou, v zemích svého původu ho lidé používají odjakživa. Nejžádanější jsou jeho listy, které lze užívat různými způsoby. Když se rozkřiklo o účincích kratomu, začaly se jeho listy vyvážet do světa. Nejprve se ale usuší a namelou, takže s vyváží v podobě kratomového prášku. Tato podoba má řadu výhod, zejména to, že ji lze užívat různými způsoby. Prášek lze zapít vodou, rozmíchat ve vodě nebo nápojích, ale i přidat do pokrmů. V kratomu najdeme řadu účinných látek, ale nejdůležitější z nich jsou alkaloidy mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Kratom má celou škálu zdravotních přínosů, ale lze z nich těžit pouze tehdy, když se užívá správně, je třeba dodržovat doporučené dávkování a také ho neužívat soustavně, jinak hrozí vznik závislosti. Začněte s užíváním postupně a v malých dávkách, abyste viděli, jak na něj vaše tělo reaguje.

Zdravotní přínosy kratomu

Bojuje proti únavě – V nízkých dávkách působí kratom jako stimulant, který bojuje proti únavě lépe než káva. Dopřeje vám přísun energie, lepší soustředění i kognitivní schopnosti.

Lepší spánek – Zatímco nízké dávky stimulují, vyšší dávky mají opačný účinek a umožní vám dosáhnout klidného a nepřerušovaného spánku.

Stres a úzkost – Kratom má fascinující schopnost uklidnit mozek. Zbaví vás úzkosti, stresu a umožní vám relaxovat. Může být skvělou alternativou za antidepresiva.

Pomoc s bolestí – Může pomoci s různými druhy bolesti a to jak krátkodobými, tak i dlouhodobými. Kromě toho dokáže snížit zánět.

Cukrovka – Jelikož snižuje hladinu cukru v krvi, stal se nástrojem, který může pomoci i těžkým cukrovkářům.

Hubnutí – Kratom zrychluje váš metabolismus a projeví se to i tím, že snadněji zhubnete.

Libido – Pokud potřebujete zvýšit sexuální libido, tuto schopnost vám dokáže kratom nabídnout, umí účinně podpořit intimní život.

Nákup kratomu

Prodejem kratomu se dnes zabývá stále více obchodníků. Ne každý obchod je ale zárukou kvality. Pokud chcete nakupovat vysoce kvalitní kratom od zdroje, který má pod dohledem celý proces, od sběru až po prodej, spolehněte se na značku Krupa Kratom. Kromě vysoké kvality nabízí kratom za bezkonkurenční ceny. Nakupovat ho můžete na https://www.adamkrupa.cz/