OKTAGON MMA si získal fanoušky po celém světě

OKTAGON MMA si dokázal získat širokou fanouškovskou základnu po celém světě díky svým velkolepým celovečerním SHOW. Buďte u toho, když se píšou dějiny. Kupte si lístky nebo se zapojte skrze sledování OKTAGON.TV. Sami nebo s přáteli. Užijte si vzrušení a adrenalin ze zápasů.

Historie aneb kde se vzal OKTAGON MMA?

Smíšená bojová umění, MMA (Mixed Martial Arts), mají bohatou historii spojenou s různými bojovými tradicemi. Předchůdce moderního MMA lze vysledovat až do starověkých olympijských her.

Moderní MMA se však začalo formovat až v polovině 20. století. Významnou roli hrálo brazilské Jiu-Jitsu. Legendární Helio Gracie a jeho synové, Royce Gracie a další, sehráli klíčovou úlohu v propagaci BJJ. Měli úspěch v řadě turnajů včetně UFC (Ultimate Fighting Championship).

První MMA turnaj UFC

V roce 1993 se konal první turnaj UFC, postavený jako soutěž mezi různými bojovými styly. Tato událost, kterou vyhrál právě Royce Gracie, byla zlomovým okamžikem pro popularizaci MMA. Turnaj ukázal, že úspěšný bojovník musí ovládat různé bojové dovednosti, a nikoliv jen jednu disciplínu.

PRIDE a OKTAGON dobývají svět

Další klíčovou událostí byl růst popularizace MMA v Japonsku prostřednictvím organizací jako PRIDE FC v 90. letech. PRIDE přinesl bojovníky z celého světa a nabídl divákům úžasné a občas i neobvyklé zápasy mezi různými bojovými styly.

Od té doby je MMA globálním fenoménem s regulovanými pravidly a různými váhovými kategoriemi. Organizace jako UFC, Bellator a další se proslavily pořádáním špičkových MMA SHOW. U nás je to dnes OKTAGON MMA. Organizace, která si získala celý svět pořádáním turnajů napříč Evropou. Vše můžete sledovat na OKTAGON.TV.

OKTAGON MMA uchvátil celý svět

OKTAGON MMA se stal jednou z nejvýraznějších organizací v propagaci smíšených bojových umění, kterou založili a stále vlastní Pavol Neruda a Ondřej Novotný. OKTAGON nejen, že sdružuje elitní talenty z různých bojových stylů, ale také nabízí divákům neuvěřitelné zážitky prostřednictvím bojových galavečerů plných napětí a vítězství. S rostoucím zájmem o tento druh zábavy se OKTAGON stal jedním z předních zástupců ve světě bojových sportů. Letos čeká diváky zajímavé turnaje. Které to jsou?

Lístky na OKTAGON MMA? Neotálejte!

S koupí lístků na OKTAGON MMA neotálejte. Je o ně velký zájem.

18.11. 2023 OKTAGON 49: MOEIL VS. TODEV – v Kolíně se diváci dozví po více než dvou letech jméno nového šampiona těžké váhy.

9.12. 2023 OKTAGON 50: KEITA VS. SAMSONIDSE – OKTAGON se vrací do Ostravy po devíti měsících. Oslaví to velkolepou SHOW.

29.12. 2023 OKTAGON 51: KINCL VS. ČEPO – tentokrát proti sobě stanou Patrik Kincl a Vlasto Čepo. Máte svého favorita?

Udělejte si radost a kupte lístky nejen pro sebe, ale i pro své přátele, s kterými můžete zápasy společně prožít. Nezapomeňte na OKTAGON merch, ať si užijete atmosféru naplno.