Vyměňte igelitovou tašku za papírovou

Igelitové tašky představují symbol znečištění naší planety. Mnohé obchody je proto vyměnily za papírové tašky.

Proč používat papírové tašky?

Ke svému rozkladu potřebují krátkou dobu. Nemají tak velkou ekologickou zátěž jako plasty. Mohou představovat módní doplněk, který navíc představuje symbol trvale udržitelné hodnoty. Možná nyní namítněte, že jsou pouze na jedno použití. Tato představa je však mylná. Díky dokonalé technologii a kvalitě papírových tašek je můžete používat opakovaně. Záleží na tom, jak s ní budete zacházet a jaký nákup do ní budete dávat.

Kvalita za rozumnou cenu

Kvalitní papírové tašky různých rozměrů nabízí společnost Jarico. Na trhu působí již dlouhou dobu. Zaměřuje se na maloobchod i velkoobchod v oblasti obalů a obalového materiálu, který nabízí širokému spektru zákazníků. Časem svoji nabídku ještě rozšířila o čistící a hygienické potřeby. V nabídce naleznete široké zastoupení potravinářských a gastro obalů, obalů dárkových a prostředků pro úklid a čištění. Velmi rozsáhlou nabídku představují obaly průmyslové. Ty se zaměřují na oblast automotive. V nabídce naleznete i pokladní kotoučky. Ty můžete použít v pokladnách, tiskárnách pokladních systémů nebo v platebních terminálech. Nejvíce rozšířené jsou kotoučky vyrobené z TERMOpapíru na dutince. Objednat si také můžete úsporné provedení bez dutinky, ale i kotoučky z klasického jednovrstvého nebo dvouvrstvého ofsetového papíru.

Proč právě Jarico?

Neboť nabízí širokou škálu produktů za přijatelné ceny. Všichni zaměstnani jsou vstřícní a ochotní. Za širokou dobu své působnosti získala cenné zkušenosti ve svém oboru. Díky nim může nabídnout svým zákazníkům pružný a profesionální přístup. Nabízený sortiment je navíc z 99% na skladě, takž je připraven k okamžité distribuci.