Pořiďte si výhodně brýle, které vám budou slušet

Někdo nosí brýle jako zdravotní pomůcku, další zase třeba jako módní doplněk. Bez slunečních brýlí se většina z nás neobejde během letní sezóny. Věděli jste však, že kromě slunečních nebo dioptrických brýlí máme i další druhy? Široký výběr různých typů nabízí e-shop hotovebryle.cz.

Nabídka e-shopu hotovebryle.cz

Můžete si vybrat a objednat brýle online. Klasiku představují brýle dioptrické. Ty si vyberete podle vámi potřebných dioptrií. Brýle jsou určené na čtení. Vybírejte si kousky nejen podle designu, ale i podle vysoké kvality. E-shop nabízí kvalitní dioptrické brýle, které jsou navíc lehké a cenově přijatelné.

  • Sluneční brýle

I tyto kousky představují nepostradatelný doplněk většiny z nás. Někdo je vnímá i jako doplněk módní. Jejich prioritou je však ochrana zraku. Tady je potřeba si dát pozor především na hodnotu UV filtru. Právě ten chrání zrak proti nebezpečnému ultrafialovému záření. Dosatatečný UV filtr je UV400. Vybrat si můžete sluneční brýle módní nebo sportovní.

  • Brýle určené pro práci na počítači

Trávíte hodně volného času u počítače nebo práce na počítači je vaší hlavní náplní? Pak zajisté uvítáte speciální počítačové brýle. Chrání zrak proti nezdravému modrému světlu a UV záření. Pomáhají snižovat pocit únavy očí a pocit suchého oka. Také eliminují riziko bolesti hlavy. Kvalitní brýle z nabídky e-shopu jsou vybavené antireflexními filtry, které snižují odlesky. Čočky zostří potřebné detaily. V nabídce naleznete brýle bez dioptrií, ale i s dioptriemi.

  • Ajurvédské brýle

K čemu slouží tento typ brýlí? Pomáhají zlepšovat kvalitu zraku. Tyto černé děrované brýle jsou určené pro každodenní trénování ciliárního svalu. Díky němu umí naše oko zaostřovat mnohem lépe na různé předměty. Také pomáhají unaveným očím, které zatěžujeme v případě, že trávíme dlouhé hodiny u počítače nebo používáme kontaktní čočky.

To je jen zlomek brýlí, které e-shop nabízí. Nabídka je však mnohem širší, tak neváhejte a na e-shop zavítejte.