Svatba je slavnostní okamžik. Připravte se na něj dokonale

Svatební den je velmi výjimečný a vzpomínky na něj nám zůstanou na celý život. Tuto slavnostní chvíli nám budou připomínat i fotografie, které si necháváte v tento nezapomenutelný den pořizovat. Aby vše bylo dokonalé, je potřeba celý den do detailů naplánovat. Zapomínat nesmíme ani na svatební oblečení. I když se všechny pohledy upírají k nevěstě, ani ženich nesmí být v pozadí. Pro něj jsou určené pánské obleky na svatbu.

Podle čeho vybírat oblek pro ženicha?

Důležitým hlediskem je především svatební styl. Mezi současné trendy patří vintage a boho styl. Uvolněnost slavnostního okamžiku podpoří přirozenost a volný průběh. Jestliže se svatba koná na zámku, pak může ženich obléci žaket nebo obleky pánské ve Slim střihu. Jejich součástí je svatební vesta a košile, která má skrytou légu v barvě, která ladí s barvou šatů nevěsty. Barva obleku by měla být v souladu s barvou pleti ženicha. Tmavý oblek je univerzální a je vhodný pro všechny typy mužů – tmavší i světlejší. Světlé barevné tóny obleku by měli volit muži, kteří mají tmavší pleť.

A co střih? Ženich, který má statnější postavu, by měl volit střihy spíše volnější. Projmutý slim střih bude slušet štíhlejší a vyšší postavě. I kvalita materiálu hraje svoji roli. Volte takový, který bude pevný, avšak vzdušný. Měl by k ženichově postavě dobře přilnout. Specifické je pánské oblečení na svatbu v létě. Kdo vám pomůže? Obraťte se na pražské Studio Agnes.

Oblek si můžete zapůjčit nebo nechat ušít na míru.

Studio Agnes – profesionálové na svém místě

Asistentky ve studiu vám poradí a pomohou vybrat vhodné oblečení pro váš slavnostní den. Vyberou pro vás vhodný styl. V nabídce naleznete oblečení elegantní, ale i podle nejnovějších trendů. Samozřejmostí jsou i vhodné doplňky a obuv. Oblečení zde nalezne jak ženich a nevěsta, tak si jej zde mohou pořídit i svatební hosté a rodiče snoubenců.